0
Шановні клієнти! Сроки виготовлення ОЛІЙ можуть варіюватися від 2х до 5ти днів (не рахуючи вихідні), ми їх в наявності не тримаємо, виготовляємо в порядку живої черги! Всі замовлення зробимо. Написувати і телефонувати кожен день теж немає сенсу, це не прискорить виготовлення. Дякуємо за порозуміння!

Натуральні солодощі без цукру

NEW
0
Мікс цукерок та пастіли (16 шт)Вага 325 г: 10 шт raw-цукерок та 6 шт равлика мікс пастили.Цукерки мають яскравий фруктово-горіховий смак та аромат, є поживними, ситними та дуже корисними для здоров’я. Підійдуть діабетикам, вагітним жінкам..
560.00грн.
NEW
0
Пастила:Ми готуємо її при низьких температурах шляхом випаровування вологи, щоб зберегти всі корисні властивості, а саме: клітковину, природні пектини,залізо, натрій, кальцій та вітаміни. Пастила - концентрований продукт, - із +-700 г свіжого фрук..
590.00грн.
NEW
0
Грушеве печиво з горіхами та керобом: Поживний та ситний снек із солодким та шоколадним післясмаком. Додаємо мигдаль, арахіс, волоський горіх...
210.00грн.
NEW
0
Мікс цукерок та пастіли (9 шт)Вага 170 г: 6 шт raw-цукерок та 3 шт равлика мікс пастили.Цукерки мають яскравий фруктово-горіховий смак та аромат, є поживними, ситними та дуже корисними для здоров’я. Підійдуть діабетикам, вагітним жінкам т..
340.00грн.
NEW
0
Яблучне печиво з горіхами: Солодкий горіховий смак не залишить байдужим нікого. Для горіхового печива ми обираємо тільки солодкі сорти яблук та стиглі плоди. Яблучні слайси змащуємо медом із власної пасіки та щедро посипаємо горіхами (арахіс, ..
190.00грн.
NEW
0
Яблучне печиво з насінням: Ситний та хрусткий снек у складі якого слайси яблук, мед, чіа, кунжут, насіння соняшника, гарбуза та льон. ..
170.00грн.
Нет в наличии

Солодощі без цукру застосовуються для людей, які хочуть зменшити споживання цукру або взагалі його уникати. Такі продукти можуть бути корисні для людей з діабетом, оскільки вони не підвищують рівень цукру в крові так сильно, як продукти з вмістом цукру.

Солодощі без цукру можуть містити альтернативні солодкі речовини, такі як стевія, еритритол, ксиліт, мальтитол, інулін та інші. Вони можуть бути використані для приготування десертів, кондитерських виробів, печива, карамелі та інших солодких страв.

Також, солодощі без цукру можуть бути використані для контролю ваги, оскільки вони містять менше калорій, ніж солодощі з цукром.

Проте варто звернути увагу, що хоча ці продукти не містять цукру, вони все ще можуть містити інші інгредієнти, які можуть бути шкідливі для здоров'я, такі як штучні добавки та консерванти. Тому важливо звертати увагу на склад продуктів та обмежувати споживання солодощів, незалежно від їх складу.

Наше виробництво пастіли, печива та цукерок не містять штучних добавок і консервантів, все тільки натуральне. Ми переживаємо за здоров'я наших клієнтів і хочемо щоб від нашої продукції була здорова нація.

Підтримай ЗСУ
Підтримай ЗСУ
Збережи Україну
Онлайн курсы IT