0
Шановні клієнти! Сроки виготовлення ОЛІЙ можуть варіюватися від 2х до 5ти днів (не рахуючи вихідні), ми їх в наявності не тримаємо, виготовляємо в порядку живої черги! Всі замовлення зробимо. Написувати і телефонувати кожен день теж немає сенсу, це не прискорить виготовлення. Дякуємо за порозуміння!

Догляд за бородою

0
Бальзам для бороди Odin`s Beard від TM "Beard`sNotDead" - це індивідуальність і перемога, наполегливість і рішучість. Створений для захисту та живлення бороди, а запах Odin`s Beard  - це подорож до суворої Норвегії, в її скелясті фіорди, бурхлив..
300.00грн.
0
Бальзам для бороди Energy від TM "Beard`sNotDead" - це енергійність та швидкість, блискавичність та впевненість. Створений для захисту та живлення бороди, а запах Energy – уособлює саму енергію природи, її буйне зростання, силу та яскраві аромати. Па..
300.00грн.
0
Бальзам для бороди CHARISMA від TM "Beard`sNotDead" - це впевненість і неперевершеність, цілеспрямованість і майстерність. Створений для захисту та живлення бороди, а парфумерна композиція CHARISMA належить до групи східних пряних ароматів,..
300.00грн.

Beard`s Not Dead - натуральна та справжня косметика для чоловіків. Зроблена із найякіснішої сировини. Всі складові ретельно підбираються та виготовляються окремо, із них олії виробництва ТМ Старовір та товари бджільництва, які ми роками випробовували на собі. Підтримай ЗСУ
Підтримай ЗСУ
Збережи Україну
Онлайн курсы IT