0
Шановні клієнти! Сроки виготовлення ОЛІЙ можуть варіюватися від 2х до 5ти днів (не рахуючи вихідні), ми їх в наявності не тримаємо, виготовляємо в порядку живої черги! Всі замовлення зробимо. Написувати і телефонувати кожен день теж немає сенсу, це не прискорить виготовлення. Дякуємо за порозуміння!

Олії на дерев'яному пресі

Хіт продажу
17
Олія насіння льону сиродавлена, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це лляна олія справжня, це ремісничий продукт! Вона не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділит..
100.00грн.
Хіт продажу
24
Олія чорного кмину, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло чорного кмину справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділит..
400.00грн.
Хіт продажу
6
Олія насіння гарбуза сиродавлене, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це гарбузова олія натуральна, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам кра..
245.00грн.
Хіт продажу
10
Конопляна олія сиродавлена, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це конопляне масло, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділитися цим ..
190.00грн.
Хіт продажу
5
Олія розторопши сиродавлене, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло розторопші справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ді..
300.00грн.
Хіт продажу
5
Олія волоського горіха сиродавлене, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло волоського горіха справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим..
130.00грн.
Хіт продажу
1
Олія кунжутна "Старовір", холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло кунжуту справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділит..
180.00грн.
До 3х робочих днів!!!
Хіт продажу
2
Олія кісточки абрикоса сиродавлене, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло кісточки абрикоса справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним ..
350.00грн.
До 3х робочих днів!!!
Хіт продажу
4
Олія чорного кунжуту "Старовір", холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло чорного кунжуту справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! ..
190.00грн.
Хіт продажу
2
Олія макова сиродавлена, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Ця макова олія справжня, це ремісничий продукт! Вона не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам кращ..
200.00грн.
Хіт продажу
1
Олія рижика сиродавлене, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло рижика справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ді..
130.00грн.
Хіт продажу
1
Мигдальна олія сиродавлена "Старовір", холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло мигдаля справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живи..
340.00грн.

Як виготовляється олія на дерев'яному пресі "Старовір"?

Процес простий. Насіння засипається в лляний мішок, укладається в дубову діжку і ставиться під прес. Температура у своїй кімнатна. Сироважене масло проводиться методом холодного віджиму при кімнатній температурі. З краника бочки витікає масло, яке розливається по пляшках і закупорюється. Усе. Відправляємо.

На відео можна подивитися сам процесс ТУТ


Чому сиродавлена ​​олія дорожча за звичайну?

Так як процес віджиму відбувається без підвищення температури, відсоток виходу олії нижчий, ніж при гарячому віджиму. Для отримання 1 літра олії холодного віджиму потрібно в середньому в 2 рази більше сировини, ніж для олії за допомогою гарячого віджиму. Наприклад, з 1кг лляного насіння виходить 120-150г сиродавленого масла.


Чому у таких олій не яскраво виражений смак?

Якщо порівняти обсмажений та необсмажений горіх – смак необсмаженого горіха завжди м'якший, ніж у обсмаженого. Для збереження максимальної користі олії готуються з необсмажених цілісних горіхів та насіння. Тому їх смак більш м'який, а олія максимально корисна.


Як правильно зберігати олію?

Найкраще – у холодильнику. Особливо лляну, т.к. вони окислюються найшвидше. Їх ми рекомендуємо зберігати тільки в холодильнику. Свіжа лляна олія практично зовсім не гірчить і навіть злегка солодкувата на смак.


Чи варто смажити на сиродавленому маслі?

Не варто – при нагріванні зруйнується більша частина корисних речовин, а деякі олії (наприклад, лляна) навіть стануть шкідливими. Смажте на більш підходящих для цього оліях, наприклад гірчичному або кокосовому. Сироважені олії найкраще додавати у готові страви – салати, каші. Можна макати в них хліба з сіллю.. ммм!

Підтримай ЗСУ
Підтримай ЗСУ
Збережи Україну
Онлайн курсы IT