0
У зв'язку з перебоями в електропостачанні, термін виконання замовлень можуть бути значно збільшені, вибачте за незручності.

Олії на дерев'яному пресі

-20%
Хіт продажу
Акція
11
Олія чорного кмину, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло чорного кмину справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділит..
500.00грн.400.00грн.
Хіт продажу
4
Олія насіння гарбуза сиродавлене, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це гарбузова олія натуральна, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам кра..
200.00грн.
-18%
Хіт продажу
Акція
3
Олія насіння льону сиродавлена, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це лляна олія справжня, це ремісничий продукт! Вона не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділит..
110.00грн.90.00грн.
-18%
Хіт продажу
Акція
9
Конопляна олія сиродавлена, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це конопляне масло, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділитися цим ..
220.00грн.180.00грн.
Хіт продажу
1
Олія розторопши сиродавлене, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло розторопші справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ді..
300.00грн.
Хіт продажу
0
Олія кунжутна "Старовір", холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло кунжуту справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділит..
130.00грн.
Хіт продажу
4
Олія волоського горіха сиродавлене, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло волоського горіха справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим..
110.00грн.
Хіт продажу
1
Олія рижика сиродавлене, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло рижика справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ді..
100.00грн.
Хіт продажу
2
Олія макова сиродавлена, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Ця макова олія справжня, це ремісничий продукт! Вона не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам кращ..
200.00грн.
До 3х робочих днів!!!
Хіт продажу
1
Олія кісточки абрикоса сиродавлене, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло кісточки абрикоса справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним ..
350.00грн.
Хіт продажу
0
Увага!!! Це соняшникова олія справжня, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділитися цим продуктом із вузьким колом поціновувачів, ніж ставити вир..
100.00грн.
Хіт продажу
0
Мигдальна олія сиродавлена "Старовір", холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло мигдаля справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живи..
330.00грн.

Як виготовляється олія на дерев'яному пресі "Старовір"?

Процес простий. Насіння засипається в лляний мішок, укладається в дубову діжку і ставиться під прес. Температура у своїй кімнатна. Сироважене масло проводиться методом холодного віджиму при кімнатній температурі. З краника бочки витікає масло, яке розливається по пляшках і закупорюється. Усе. Відправляємо.

На відео можна подивитися сам процесс ТУТ


Чому сиродавлена ​​олія дорожча за звичайну?

Так як процес віджиму відбувається без підвищення температури, відсоток виходу олії нижчий, ніж при гарячому віджиму. Для отримання 1 літра олії холодного віджиму потрібно в середньому в 2 рази більше сировини, ніж для олії за допомогою гарячого віджиму. Наприклад, з 1кг лляного насіння виходить 120-150г сиродавленого масла.


Чому у таких олій не яскраво виражений смак?

Якщо порівняти обсмажений та необсмажений горіх – смак необсмаженого горіха завжди м'якший, ніж у обсмаженого. Для збереження максимальної користі олії готуються з необсмажених цілісних горіхів та насіння. Тому їх смак більш м'який, а олія максимально корисна.


Як правильно зберігати олію?

Найкраще – у холодильнику. Особливо лляну, т.к. вони окислюються найшвидше. Їх ми рекомендуємо зберігати тільки в холодильнику. Свіжа лляна олія практично зовсім не гірчить і навіть злегка солодкувата на смак.


Чи варто смажити на сиродавленому маслі?

Не варто – при нагріванні зруйнується більша частина корисних речовин, а деякі олії (наприклад, лляна) навіть стануть шкідливими. Смажте на більш підходящих для цього оліях, наприклад гірчичному або кокосовому. Сироважені олії найкраще додавати у готові страви – салати, каші. Можна макати в них хліба з сіллю.. ммм!

Підтримай ЗСУ
Підтримай ЗСУ
Збережи Україну
Онлайн курсы IT