0
Шановні клієнти! Сроки виготовлення ОЛІЙ можуть варіюватися від 2х до 5ти днів (не рахуючи вихідні), ми їх в наявності не тримаємо, виготовляємо в порядку живої черги! Всі замовлення зробимо. Написувати і телефонувати кожен день теж немає сенсу, це не прискорить виготовлення. Дякуємо за порозуміння!

Насіння та горіхи

Хіт продажу
0
Насіння конопель – це продукт, який був відомий своїми корисними властивостями ще у стародавньому світі. Зовні вони схожі на плоди льону, гречки чи дрібні ядра кукурудзи.Насіння конопель – це продукт, який був відомий своїми корисними властивостями щ..
25.00грн.
Хіт продажу
0
Першовідкривачем лікувальних властивостей насіння льону був ще Гіппократ, який розповів світу рецепт відвару з лляного насіння, що допомагає при хворобах шлунка. А в пізніші часи насіння льону знайшли застосування в народній медицині завдяки його пом..
10.00грн.
Хіт продажу
0
Основна користь розторопшіСлужить потужним протектором печінки, поновлює орган на клітинному рівні, мінімізує хронічні запалення. Незамінна при гепатит групи В, оскільки не дає вірусу поширюватися. Ефективна в терапії початкових стадіях цирозу, а при..
20.00грн.
-17%
Хіт продажу
Акція
0
Аюрведичний текст "Чарака-самхіта" (вік цієї праці не визначений, але він вважається найдавнішим з подібних трактатів) і "Книга зцілення" (що стосується XI століття) видатного лікаря Авіценни містять опис якостей спеції калінджі, узагальнюючи досвід ..
60.00грн.50.00грн.
Хіт продажу
0
Кунжут, також званий "сезам" (sesame), вирощується в Індії, Середній Азії та Далекому Сході, хоча вперше кунжут з'явився в Південній Африці. У цих країнах кунжут відомий вже кілька тисячоліть (наприклад, насіння кунжуту та олія кунжуту часто використ..
30.00грн.
0
Кокосова стружка Medium жирність 65% дуже насичена і смачна...
30.00грн.
NEW
1
Салатна суміш із насіння льону, гарбуза, кунжуту (чорного та білого), соняшника та чіа є чудовим додатком до будь-якого здорового харчування. Ця суміш є джерелом багатої нутриєнтів, включаючи білки, ненасичені жирні кислоти, вітаміни та мінерали, які..
115.00грн.

Можуть бути будь-якого розміру, форми, кольору. Ростуть в багатьох країнах, та приїзджають до нас звідусіль. Насіння це по суті рослина, яка знаходиться в ембріональній фазі та являється потужним джерелом харчування. Воно містить високу концентрацію вітамінів, мінералів, білків, ефірних олій та ферментів. Якщо ви шукаєте високоякісний, поживний перекус, який добре наситить, насіння - найкращий вибір. В нашому інтернет-магазині Старовір, можна купити сире і поживне насіння вищої якості по гарним цінам в роздріб або гуртом з доставкою по Україні, таке як насіння льону, конопель, гарбузове, кунжут білий та кунжут чорний, чорного кмину, рижія, розторопші, маку та інші. Також з цього насіння ми давимо наші олії Старовір, тому купуючи його ви можете впевнитися у якості сировини для найсмачніших та корисних живих олій.


Як вживати насіння?

Насіння – це здоров'я. Багато видів є їстівні та поживні і сама більша користь будевід них лише в сирому вигляді. Під впливом температури вони як правило виділяють токсичні речовини, мінерали та олії денатурують. При обсмажуванні насіння їхня класифікація варіюється від живої їжі до мертвої їжі. На землі немає насіння, яке б зберігало свою користь під час обсмаження та не псувало свої дорогоціння властивості. Будь-ласка, пам'ятайте, його варто вживати в сирому вигляді. Додавайте насіння до салатів, гарнірів, супів - та будь де, але уникайт тих, що підсмажені тощо.

Підтримай ЗСУ
Підтримай ЗСУ
Збережи Україну
Онлайн курсы IT