0
Шановні клієнти! Сроки виготовлення ОЛІЙ можуть варіюватися від 2х до 5ти днів (не рахуючи вихідні), ми їх в наявності не тримаємо, виготовляємо в порядку живої черги! Всі замовлення зробимо. Написувати і телефонувати кожен день теж немає сенсу, це не прискорить виготовлення. Дякуємо за порозуміння!

Старовір

Хіт продажу
Олія лляна "Старовір"
14
Олія насіння льону сиродавлена, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це лляна олія справжня, це ремісничий продукт! Вона не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділит..
90.00грн.
Хіт продажу
Олія чорного кмину "Старовір"
22
Олія чорного кмину, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло чорного кмину справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділит..
400.00грн.
Хіт продажу
Олія гарбузова "Старовір"
6
Олія насіння гарбуза сиродавлене, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це гарбузова олія натуральна, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам кра..
245.00грн.
Хіт продажу
Олія конопляна "Старовір"
9
Конопляна олія сиродавлена, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це конопляне масло, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділитися цим ..
190.00грн.
Хіт продажу
Олія розторопші "Старовір"
5
Олія розторопши сиродавлене, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло розторопші справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ді..
300.00грн.
Хіт продажу
Олія волоського горіха "Старовір"
5
Олія волоського горіха сиродавлене, холодного віджиму на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло волоського горіха справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим..
130.00грн.
Хіт продажу
Олія кунжутна "Старовір"
1
Олія кунжутна "Старовір", холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло кунжуту справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! Нам краще ділит..
180.00грн.
Хіт продажу
Насіння конопель
0
Насіння конопель – це продукт, який був відомий своїми корисними властивостями ще у стародавньому світі. Зовні вони схожі на плоди льону, гречки чи дрібні ядра кукурудзи.Насіння конопель – це продукт, який був відомий своїми корисними властивостями щ..
25.00грн.
Хіт продажу
Насіння льону коричневого
0
Першовідкривачем лікувальних властивостей насіння льону був ще Гіппократ, який розповів світу рецепт відвару з лляного насіння, що допомагає при хворобах шлунка. А в пізніші часи насіння льону знайшли застосування в народній медицині завдяки його пом..
10.00грн.
До 3х робочих днів!!!
Хіт продажу
Олія кісточок абрикосу “Старовір”
2
Олія кісточки абрикоса сиродавлене, холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло кісточки абрикоса справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним ..
350.00грн.
Хіт продажу
Насіння розторопші плямистої
0
Основна користь розторопшіСлужить потужним протектором печінки, поновлює орган на клітинному рівні, мінімізує хронічні запалення. Незамінна при гепатит групи В, оскільки не дає вірусу поширюватися. Ефективна в терапії початкових стадіях цирозу, а при..
20.00грн.
До 3х робочих днів!!!
Хіт продажу
Олія чорного кунжуту "Старовір"
4
Олія чорного кунжуту "Старовір", холодного віджимання на дерев'яному пресі!Увага!!! Це масло чорного кунжуту справжнє, це ремісничий продукт! Воно не буде таким, як звичне в магазинах, воно просто буде таке, як має бути – безцінно корисним та живим! ..
190.00грн.
Онлайн курсы IT